Masz problem ze sprzętem AGD? My go rozwiążemy!

Redakcja

7 stycznia, 2024

Psujący się sprzęt AGD to nie tylko koszt zakupu nowych urządzeń, ale też utrudnienia w codziennym funkcjonowaniu gospodarstwa domowego. Nasz profesjonalny serwis AGD działający na terenie miasta Katowice, to rzetelny podmiot, który nie tylko naprawia, ale też realizuje swoje usługi w profesjonalny, zorientowany na klienta sposób.

FixAGD – dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy zespołem z doświadczeniem. Specjalizujemy się w zakresie naprawy sprzętu AGD, realizując swoje usługi na terenie Katowic i jego okolic. Nasza firma FixAGD już od wielu lat specjalizuje się w naprawach artykułów gospodarstwa domowego. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które oferuje swym klientom dostęp do najnowszych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawiać nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane urządzenia AGD. Co więcej, stale podwyższamy poziom naszej wiedzy. Uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, dzięki którym zdobywamy wiedzę na temat nowoczesnego, domowego sprzętu. Mówiąc wprost – jesteśmy w tym najlepsi!

Jak naprawiamy AGD?

W przypadku wystąpienia awarii klient zgłasza ją, a nasz serwis AGD Katowice przypisuje ją do określonego specjalisty. Następnie komunikujemy się z wybraną osobą i przekazujemy jej dane zleceniodawcy. Następnie z klientem kontaktuje się określony specjalista, który umawia się na najbliższy, wolny termin. Co ważne, nasz serwis AGD Katowice posiada bardzo zaawansowane (i mobilne) zaplecze sprzętowe. Dzięki temu zdecydowaną większość awarii jesteśmy w stanie zrealizować w miejscu zamieszkania klienta. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy jego czas, ale też koszty poniesione z tytułu przechowywania urządzenia w warsztacie.

Naprawa AGD w Katowicach

Rzetelna wycena usług naprawy AGD

W momencie wizyty specjalisty dokonuje on wyceny usługi naprawy. Jeśli kwota podana przez serwisanta jest akceptowalna dla klienta, specjalista zaczyna naprawiać urządzenie. Co ważne, usługa ta może być świadczona zarówno z wykorzystaniem oryginalnych części, jak i też ich tańszych zamienników. Oczywiście zawsze istnieje też możliwość zrezygnowania z podjęcia się naprawy przez specjalistę. Dotyczy to sytuacji, gdy koszty poniesione z tytułu napraw są na tyle wysokie, że stają się powoli równowartością nowego sprzętu. Na koniec – to jest po zakończeniu napraw – klient otrzymuje gwarancję na zrealizowaną usługę. Reasumując, nasz serwis AGD Katowice to profesjonalna firma, która nie tylko pomoże usunąć usterkę, ale też zrobi to szybko, niezawodnie i profesjonalnie. W razie kłopotów zapraszamy do kontaktu. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne przez cały czas.

Polecane: